меню

Виступ Юлії Челядин на круглому столі «Киянам учасникам АТО та членам їх сімей – гідну психологічну реабілітацію»

25 жовтня 2016 року Юлія Ярославівна Челядин (Кричун) – асистент кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО ім. П.Л. Шупика, виступила в обговоренні на круглому столі Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту «Киянам учасникам АТО та членам їх сімей – гідну психологічну реабілітацію».

Являється куратором очно-заочного циклу ТУ з елементами дистанційного навчання «Комплексна психіатрична та психотерапевтична допомога особам, які постраждали внаслідок військових дій та екстремальних ситуацій» і наголосила на тому, що для створення комплексної моделі психо-соціальної реабілітації потрібно розпочинати з освітнього процесу суб’єктів, які безпосередньо контактують з бійцями АТО та членами їх сімей. Це лікарі-психіатри, психотерапевти, наркологи, лікарі-психологи, лікарі інших спеціальностей, психологи з немедичною освітою щодо удосконалення сучасних знань з психіатрії та психотерапії, вдосконалення практичних навиків діагностики психопатологічних розладів у осіб, які постраждали внаслідок військових дій та екстремальних ситуацій, відбору оптимальних методів лікування при наданні психіатричної та психотерапевтичної допомоги постраждалому населенню.

Працівниками кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО імені П.Л. Шупика проводится консультативна, лікувально-діагностична та психотерапевтична робота з бійцями АТО та членами їх сімей.

контакти

Кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

04080, м. Київ, вул. Кирилівська (вул. Фрунзе) 103-А, корпус 7 (103K7 на мапах google), 2-й поверх

Тел. +38(044)468-36-11, +38(044)468-38-45

наш сайт: mentalhealth.org.ua

сайт-партнер про психофармакологію: psychopharmacology.com.ua

зв'яжіться з нами