меню

Фаховий семінар 10.05.2022

Кафедра ППМП. Фаховий семінар кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології

10.05.2022 

  

    Виклики сьогодення потребують включення в навчальну роботу не тільки нових форм навчання, але й обов’язкового змістовного фокусування на темах, які пов’язані з поліпшенням якості надання спеціалізованої допомоги населенню у час війни. 

   Саме це спонукало включення в план роботи кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології проведення регулярних фахових семінарів на військову тематику. 10.05.2022 було проведено вже п’ятий семінар з цього циклу на тему «Проблема переживання втрати під час війни. Семінар проводила завідувачка кафедри, проф. Пилягіна Г.Я., а також в ньому прийняла участь Асистент кафедри фізично та реабілітаційної медицини і спортивної медицини, к.м.н. Ж.В. Пархоменко. 

   Нашим завданням є залучання до цієї роботи якомога більшої кількості фахівців зі сфери охорони психічного здоров’я, які безпосередньо надають допомогу різним верстам населення, в тому числі тим, хто знаходиться у зоні бойових дій чи під окупацією або в вимушеній евакуації. Так, в семінарі прийняли участь 80 фахівців. Серед учасників семінару, окрім інтернів та слухачів циклу спеціалізації з фаху «Психіатрія», які зараз проходять навчання на кафедрі, були присутні лікарі-психіатри, психотерапевти, психологи, що вже приймали участь у циклах та різних заходах, які проводяться кафедрою. Розширюється контингент наших слухачів за рахунок залучання психологів з немедичною освітою

   Ми обов’язково будемо і надалі продовжувати цю роботу, яка, безумовно, сприяє поліпшенню якості надання спеціалізованої психіатричної, психотерапевтичної та медико- психологічної допомоги населенню в умовах війни.

 

Professional seminar 10.05.2022

контакти

Кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

04080, м. Київ, вул. Кирилівська (вул. Фрунзе) 103-А, корпус 7 (103K7 на мапах google), 2-й поверх

Тел. +38(044)468-36-11, +38(044)468-38-45

наш сайт: mentalhealth.org.ua

сайт-партнер про психофармакологію: psychopharmacology.com.ua

зв'яжіться з нами