меню

Майстер-клас «Особливості медико-психологічної корекції і супроводу дітей та підлітків з поведінковими та невротичними розладами».

21 січня 2020 року у м. Києві у Благодіному фонді «СОС – дитяче містечко» відбувся Майстер-клас (інтерактивний семінар-практикум) завідувача кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО ім. П.Л. Шупика проф. Г.Я Пилягіної на тему: «Особливості медико-психологічної корекції і супроводу дітей та підлітків з поведінковими та невротичними розладами». Це вже другий майстер-клас проф. Г.Я Пилягіної у рамках співробітництва з Благодіним фондом «СОС – дитяче містечко», який опікується дитячими будинками сімейного типу та допомагає родинам з дітьми м. Києва (Дарницький район), що потрапили в скрутне соціальне становище. В цьому навчальному заході приймали участь психологи, соціальні працівники та соціальні педагоги, які співпрацюють у цій громадській організації.

В цьому заході були представлені наробки освітніх програм, що розроблені та викладаються на циклах, котрі проводяться на кафедрі, бо для співробітники фонду потребують знань з сучасних підходів щодо методів медико-психологічної корекції і супроводу дітей та підлітків, котрі в переважній більшості зазнали в своєму дитинстві важких психологічних травм внаслідок асоціальної поведінки власних батьків. Саме тому одним з висновків заходу, було планування подальших напрямків навчання співробітників, насамперед, проведення наступних майстер-класів викладачами нашої кафедри, надання, за необхідності, психотерапевтичної допомоги дітям та їх батькам.

Досвід та можливості нашої кафедри, безумовно, можуть бути корисні у подальшому навчанні психологів та інших фахівців, які працюють з дітьми, що перебувають у дитячих будинках сімейного типу або в родинах з соціальними труднощами.

Seminar_01_2020

контакти

Кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

04080, м. Київ, вул. Кирилівська (вул. Фрунзе) 103-А, корпус 7 (103K7 на мапах google), 2-й поверх

Тел. +38(044)468-36-11, +38(044)468-38-45

наш сайт: mentalhealth.org.ua

сайт-партнер про психофармакологію: psychopharmacology.com.ua

зв'яжіться з нами