меню

Проблеми психічного здоров’я підлітків - зустріч з вчителями

Проблеми психічного здоров’я підлітків - зустріч з вчителями

10 березня 2017 року у Київському міському будинку вчителя відбулася лекція та інтерактивна дискусія завідувача кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології Г.Я. Пилягіної для спеціалістів управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій з питань позашкільної освіти та виховання, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, заступників директорів з виховної роботи та представників психологічної служби з щодо попередження небезпечних явищ у підлітковому середовищі.

Проблеми психічного здоров’я підлітків - зустріч з вчителями

У зібранні прийняли активну участь перший заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту В.Ю. Челомбітько та заступник директора з науково-експериментальної та організаційної роботи Інституту психології ім. Г. С. Костюка АПН України, професор С.І. Болтивець.

Зустріч була присвячена питанням запобігання суїіидальної поведінки у підлітків, а також труднощам при проявах психічних розладів у юнаків та дівчат, з якими фахівці освіти стикаються у роботі.

Зустріч була присвячена питанням запобігання суїіидальної поведінки у підлітків

контакти

Кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

04080, м. Київ, вул. Кирилівська (вул. Фрунзе) 103-А, корпус 7 (103K7 на мапах google), 2-й поверх

Тел. +38(044)468-36-11, +38(044)468-38-45

наш сайт: mentalhealth.org.ua

сайт-партнер про психофармакологію: psychopharmacology.com.ua

зв'яжіться з нами