меню

Захист дисертації О. В. Зубатюк

Захист дисертації О. В. Зубатюк

28.09.2021 

На кафедрі психіатрії, психотерапії та медичної психології 28.09.2021 відбулася значна подія – захист дисертації та здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. Свою роботу на тему «Прогностична оцінка порушень соціального функціонування хворих з депресивно-параноїдною симптоматикою у системі лікування, реабілітації та профілактики психотичних розладів» за спеціальністю 14.01.16. – психіатрія представила асистент кафедри Зубатюк Оксана Вікторівна науковий керівник – д.мед.н., професор, зав. кафедри Г.Я, Пилягіна.

Наукове та практичне значення дисертаційної роботи високо оцінили офіційні опоненти: д.мед.н., професор Н.О. Дзеружинська, професор кафедри психіатрії та наркології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця МОЗ України, та д.мед.н., професор В.І. Коростій, професор кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного медичного університету МОЗ України. Також якість та науково-практичну значущість дисертації О.В. Зубатюк відмітила більшість членам захисної Вченої ради та інші колеги, які були присутні на захисті. Серед запрошених присутніми були співробітники кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології, а саме, зав. кафедри, д. мед. н., професор Мішиєв В.Д., інші співробітники кафедр нашого університету та Національного медичного університету шмені О.О. Богомольця МОЗ України, а також лікарі клінічно бази нашої кафедри – КНП КМЛ «Клінічна лікарня «Психіатрія»» у місті Києві.

            Ми щиро вдячні всім колегам, хто так високо оцінив дисертаційне дослідження О.В. Зубатюк, особливо офіційним опонентам та членам Вченій раді при Українському науково-дослідному інституту соціалльно та судової психіатрії та наркології МОЗ України на чолі з д.мед.н., професором С.І Табачніковим, а також всім, хто підтримав цю роботу.

Вітаємо Оксану Вікторівну з проходженням цього важливого етапу в професійній науковій кар’єрі та щиро бажаємо натхнення й успіху в подальшій роботі!

Internship 2021-2022

контакти

Кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

04080, м. Київ, вул. Кирилівська (вул. Фрунзе) 103-А, корпус 7 (103K7 на мапах google), 2-й поверх

Тел. +38(044)468-36-11, +38(044)468-38-45

наш сайт: mentalhealth.org.ua

сайт-партнер про психофармакологію: psychopharmacology.com.ua

зв'яжіться з нами