меню

7 червня професор Галіна Пилягіна взяла участь у «Саміті супергероїв для дітей: від візії до змін»

7 червня у Києві відбувся «Саміт супергероїв для дітей: від візії до змін». Одразу після міжнародного дня захисту дитини справжні супергерої з різних країн зібралися в столиці України. Вони напрацювали ефективні рішення для забезпечення рівного права всіх дітей на виховання в сім’ї та розвиток їх потенціалу.

Вже більше 15 років  Україна намагається подолати пласт проблем у сфері захисту дітей. Ті державні інститути, що були створені аби захищати дітей та їх батьків, вже давно віджили своє. Вони самі перетворилися на серйозну загрозу для дітей залишитися напризволяще зі своїми проблемами, опинитися в стінах дитячих будинків, втратити підтримку та захист сім’ї. Вони не здатні забезпечити єдність родини та допомогти батькам подолати тимчасові негаразди. Окремі спроби небайдужих є точковими і не можуть радикально змінити ситуацію. Отже, дітям потрібні супергерої!

Саміт супергероїв для дітей – це експеримент, це спроба зібрати найкращі рішення, що спрацювали у різних сферах, для швидких і рішучих змін для дітей. Усього на Саміті було близько 120 учасників. Серед них представники з Великобританії, Швейцарії, Данії, а також країн Східної Європи і Центральної Азії. 

На рівні із міжнародними експертами і українськими фахівцями у сфері захисту дітей, участь у саміті взяли представники влади і бізнесу, ІТ-фахівці і діти. Кожен учасник намагався продемонструвати свої суперсили і запропонувати інноваційні рішення, аби подолати ключові виклики, які стоять перед нами.

  •     Як сформувати політичну волю до змін заради дітей і залучити у цей процес суспільство?
  •     Як створити запит на інновації у підтримці дітей і сімей та забезпечити їх поширення?
  •     Як залучити інвестиції для реформ у системі захисту дітей?
  •     Як зробити державну політику підзвітною, прозорою та орієнтованою на забезпечення найкращих інтересів дитини?

7 червня у Києві відбувся «Саміт супергероїв для дітей: від візії до змін»

контакти

Кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

04080, м. Київ, вул. Кирилівська (вул. Фрунзе) 103-А, корпус 7 (103K7 на мапах google), 2-й поверх

Тел. +38(044)468-36-11, +38(044)468-38-45

наш сайт: mentalhealth.org.ua

сайт-партнер про психофармакологію: psychopharmacology.com.ua

зв'яжіться з нами