меню

11-12.02.2017 на нашій кафедрі з успіхом пройшла «Психотерапевтична школа. Заняття 1» на тему «Що таке – розуміти? Зустріч психотерапії та філософії»

Програма Школи включала наступні розділи:

  1. Знайомство з основними поняттями герменевтіки як теоретичної основи у роботі з розумінням, на основі праць та ідеях Ф. Шлеєрмахера, М. Гайдеггера, Г.Г. Гадамера та П. Рікера;
  2. Знайомство з можливостями розуміння в роботі з екзістенційними проблемами у пацієнтів з психічними порушеннями;
  3. Знакомство з екзістенційними практиками та філософським консультуванням.

11-12.02.2017 на нашій кафедрі з успіхом пройшла «Психотерапевтична школа. Заняття 1» на тему «Що таке – розуміти? Зустріч психотерапії та філософії»Школу вела Ірина Глухова (Мінськ-Вільнюс-Бірштонас), психолог-консультант, магістр філософії, викладач Європейского гуманітарного універсітету (Вільнюс, Литва) та Інституту гуманістичної  та екзістенциальної психології (Бірштонас, Литва), перекладач багатьох книг класиків екзістенціальної філософії та терапії.

Робота Школи містила блок теоретичних та блок практичних занять.

11-12.02.2017 на нашій кафедрі з успіхом пройшла «Психотерапевтична школа. Заняття 1» на тему «Що таке – розуміти? Зустріч психотерапії та філософії»

У Школі активну участь приймали як викладачі, аспіранти та клінічні ординатори кафедри, так і слухачі циклів, що проводяться на кафедрі.

Зустріч психотерапії та філософії

Наступні заняття школи  плануються за темами «Трансцендентна медитація у роботі психотерапевта» (лютий 2017) та «Усвідомлення смислів та задоволення у житті: осмислюючі ідеї античної філософії» (жовтень 2017).

Слідкуйте за нашими повідомленнями!

контакти

Кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

04080, м. Київ, вул. Кирилівська (вул. Фрунзе) 103-А, корпус 7 (103K7 на мапах google), 2-й поверх

Тел. +38(044)468-36-11, +38(044)468-38-45

наш сайт: mentalhealth.org.ua

сайт-партнер про психофармакологію: psychopharmacology.com.ua

зв'яжіться з нами