меню

Онлайн дослідження кафедри

На базі нашої кафедри проводиться вивчення особливостей афективних розладів, до участі в якому запрошуються учасники віком від 18 до 50 років, якй на даний час страждають на певний депресивний розлад або у яких депресивна симптоматика є вираженою частиною психічного розладу невротичного рівня.

Для того, щоб взяти участь у дослідженні ми пропонуємо пройти коротке анонімне скринінгове опитування, по завершенні якого Ви отримаєте орієнтовні результати опитування, їх унікальний ідентифікатор та контакти дослідників, до яких можна звернутися для проходження повного психодіагностичного тестування, яке дасть більш точну оцінку особливостей Вашої емоційної сфери, характерологічних рис, рівня тяжкості депресії та ризику саморуйнівної поведінки. 

Для участі у опитуванні стосовно депресивних станів скористайтеся наведеним нижче посиланням:

Онлайн дослідження депресивних розладів

 

Для спеціалістів у сфері психічного здоров'я відкрите додаткове опитування, де ми б хотіли дізнатися про Ваш безпосередній досвід роботи в умовах пандемії COVID-19, яким чином він вплинув на Вас та Ваших пацієнтів та/або клієнтів.

Дане опитування повністю анонімне. Для його проходження скористайтеся наведеним нижче посиланням:

Опитування для фахівців у сфері психічного здоров'я

 

контакти

Кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика

04080, м. Київ, вул. Кирилівська (вул. Фрунзе) 103-А, корпус 7 (103K7 на мапах google), 2-й поверх

Тел. +38(044)468-36-11, +38(044)468-38-45

наш сайт: mentalhealth.org.ua

сайт-партнер про психофармакологію: psychopharmacology.com.ua

зв'яжіться з нами